Find Tachografservice her

Jimmi Hellum

Jimmi Hellum

Adm. Direktør

Mail: Jwh@tachografservice.dk

Find Tachografservice her

Frank Kristensen

Frank Kristensen

Salgs- & Driftschef

Mail: Fmk@tachografservice.dk

Find Tachografservice her

Ann Kathrine Glue

Ann Kathrine Glue

Kundesupport

Mail: agg@tachodata.dk

Find Tachografservice her

Benedicte Wind

Benedicte Wind

Kundesupport

Mail: Bbw@tachografservice.dk

Find Tachografservice her

Camilla Hammerich

Camilla Hammerich

Kundeservice- & Marketingansvarlig

Mail: Cch@tachografservice.dk

Find Tachografservice her

Dinah Praem

Dinah Praem

Økonomi

Mail: Dp@tacholon.dk

Find Tachografservice her

Emil Hempel

Emil Hempel

IT Konsulent

Mail: Eh@tachodata.dk

Find Tachografservice her

Tobias Forskov

Tobias Forskov

IT Konsulent

Mail: Tfe@tachodata.dk

Find Tachografservice her

Robert Christensen

Robert Christensen

IT udvikler

Mail: Rbc@tachodata.dk

Find Tachografservice her

Jesper Larsen

Jesper Larsen

IT udvikler

Mail: Jl@tachodata.dk

Find Tachografservice her

Kim Storm Jensen

Kim Storm Jensen

IT udvikler

Mail: ksj@tachodata.dk

Find Tachografservice her

Kontakt os for et uforpligtende tilbud

Vi kontakter dig senest 24 timer efter vi har modtaget din henvendelse.
Du kan også ringe direkte til os på: tlf.: 70 222 337

Modtag vores nyhedsbrev